Ana Sayfa     |     Ürünler    |     Hizmetlerimiz     |     Kurumsal     |     iletişim
HİZMETLERİMİZ

Binanıza değer katan, zevkinize uygun asansörler modern yapıların vazgeçilmez unsurlarındandır. Asansörde güvenlik, estetik ve satış sonrası hizmet bir bütün olarak düşünülmelidir. Firmamız günümüz teknolojisine uygun güvenli ve estetik projeler sunar.
UYGULAMA ÖNCESİ TEKNİK DESTEK
Binanızın proje çizimi aşamasında asansör avan projelerinizi hazırlatmak, karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları engellemiş olur.
ASANSÖR SİSTEMNİZİ KURUYORUZ
Projelendirilmesi tamamlanmış sistemleri, teknik donanımları tam, tecrübeli ekiplerimizle CE standartlarına uygun, montajını gerçekleştiriyoruz.
BELGELENDİRME VE SATIŞ SONRASI HİZMET
Asansör sistemlerinin kullanılabilmesi ruhsata tabi olup her yıl fenni muayanelrinin yapılması zorunludur. Resmi kurumlarla olan işlerinizi sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

BAKIM - ONARIM - ARIZA
Asansörlerin can güvenliği açısından aylık periyodik bakımı ve kontrol altında tutulması yasal bir zorunluluktur. Bakım - onarım ve arıza konusunda yetkili olan firmamız uzman ekiplerle gereken hizmeti vermektedir.
MODERNİZASYON
Asansörünüz 10 yaşından büyük, yıpranmış ve eskimiş görünüyorsa sık-sık devreden çıkıyorsa, kira veya mülk değerinizi olumsuz etkiliyorsa modernizasyon zamanı gelmiştir. Bu aşamada firmamız sizi modernizasyon için gerekli tüm koşulları sunmaktadır.
TEKNİK REVİZYON
Revizyon, sistemin düzgün ve sağlıklı çalışmadığı, iç güvenlik Revizyon, sistemin düzgün ve sağlıklı çalışmadığı, iç güvenlik kapısınınolmadığı ve yasal standartlarda uygunluk göstermeyen asansörlere yapılır. Bu tür uygulamalarda asansörünüz çalışır durumda olsa dahi güvenlik sistemleri başta olmak üzere hassas bir incelemeden geçirilmeli, CE standartları ve günün teknolojisi temel alınarak gerekli değişikliklerin yapılması firmamız tarafından sağlanmaktadır.
ESTETİK YENİLEME
Yenilemeyi kabin dekorasyonu ve çağırma butonlarının değişimi olarak düşünebiliriz. Kabinler yerinde veya komple sökülerek fabrikasında iç dekorasyona tabi tutulur. Duvar kaplamaları, tavan ve zemin kişisel zevkinize uygun aksesuarlarla yenilenerek daha ferah ve aydınlık bir kabin görüntüsü elde edilebilir. Kat ve kabin içi butonları dijital veya lcd göstergeli hale getirilerek estetik bir görünüm elde edilir.

Elevatürk Asansör San. Tic. Ltd. Şti.
Copyright-2012 Tüm Hakları Saklıdır.
sezerNET




Ana Sayfa   |   Ürünler  |   Hizmetlerimiz   |   Kurumsal   |   iletişim